Test

asdasd

 • Test

  asdasd

 • Lendl: Mucha Catalogue

  This is an original catalogue of blockbuster world premiere Ivan Lendl: Alphonse Mucha exhibition opened in Prague in 2013, where a collection is presented for the first time. 116 unique posters of total 119 and more than other 400 Mucha's drawings and pictures.

  Catalogue is available for Apple iPad, Apple iPhone and OS Android.

 • TON Journal 2012

  Katalog vybraných produktů společnosti TON a.s. (do roku 1953 THONET) publikován v trojjazyčné verzi u příležitosti výstav v Kolíně nad Rýnem a Miláně. Více připojené video na YouTube. Katalog je dostupný pro Apple iPad a Apple iPhone.

 • SECESE - Vitální umění

  Aplikace představuje multimediální katalog stejnojmenné výstavy Uměleckoprůmyslového muzea pořádané v Obecním domě v Praze. 

  Katalog je jak součástí samotné expozice, tak ke stažení pro zařízení Apple iPad, iPhone a OS Android. 

 • Katalog Max Factor

   

  První interaktivní katalog produktů dekorativní kosmetiky. Jednotlivé odstíny jsou prezentovány přímo na modelkách. Obsahuje vždy aktuální ceny a akční nabídky. Katalog je logicky rozdělený na kategorie TVÁŘ, OČI, RTY A NEHTY. U každého produktu jsou uvedeny všechny dostupné odstíny. Katalog je dostupný pro Apple iPad, Apple iPhone a OS Android.

   

 • Po stopách moderny

  Tato multimediální publikace atraktivním způsobem prezentuje osm objektů spojených s modernou první poloviny 20. století. Za všechny jmenujme alespoň Vilu Tugendhat a Jurkovičovu vilu v Brně.
   
  Publikace byla vytvořena pro Centrálu cestovního ruchu Jižní Morava a je dostupná pro Apple iPad, iPhone a zařízení s OS Android.

   

   

 • Katalog konferenčních míst na Jižní Moravě

  Katalog Moravia Convention Bureau nabízí přehled konferenčních míst na jižní Moravě a ve městě Brně. Můžete vybírat z nabídky velkých konferenčních sálů s kapacitou více než 1000 účastníků a také z nabídky menších seminárních hotelů. Pro lepší orientaci v aplikaci Vám slouží seznamy řazené dle abecedy, podle kapacity a podle obce. 

  Katalog byl vytvořena v několika jazykových verzích pro Centrálu cestovního ruchu Jižní Morava a je dostupný pro Apple iPad, iPhone, zařízení s OS Android a také pro internetové prohlížeče na PC.

 • Company Profile U1

  Představení společnosti U1 je příkladem kreativního převedení tištěného materiálu, představení společnosti do formátu pro elektronické tablety. Ačkoli je zde záměrně zachován formát původního tištěného média (grafika, listování), výsledná obsahová a estetická hodnota se výrazně mění. Obsah je podstatně rozšířen o galerie fotografií úspěšných realizací, včetně panoramatických fotografií a 3D zobrazení.

  Tato aplikace je přístupná pro Apple iPad a iPhone ve čtečce iPublishing (link níže) v sekci Galerie.

   
 • Catalogue SoftSeating

  This is new TECHO multimedia catalogue presenting  TECHO Soft Seating product range.

  Each item is clearly placed on a single page with basic description at the top and additional information at the bottom. Technical drawings, certificates and colour samplers are hidden in a scrollable sidebar. After tapping the desired group of the colour samplers, you will get to the complete list of colours. They can be viewed in the fullscreen gallery, which helps you to choose the best one.

  Catalogue is available for Apple iPad, Apple iPhone and OS Android.

   

 • Golfová ročenka

  Nejoblibenější  mobilní golfový katalog. Digitální verze tradični tištěné ročenky časopisu GOLF.
  Ročenka poskytuje základní údaje o všech golfových hřištích včetně aktivního telefonu bez nutnosti připojeni k internetu.
  U hřišť, která využila nabízenou funkcionalitu je také aktuální počasí, galerie fotografií, video, web kamera, score karty, případně aktuální informace z hřiště. Kromě všech českých hřišt zde najdete také vybraná oblíbená hřiště na Slovensku, v Rakousku a Polsku. 

  Katalog je ke stažení pro zařízení Apple iPad, iPhone a OS Android. 

 • Ladee Pharma

  Ukázka prezentace produktů farmaceutické společnosti LadeePharma, kterou obchodní zástupci společnosti používají jako svůj "sales tool" - pracovní nástroj při návštěvách u svých klientů. Každý produkt je reprezentován jinou tváří modelky a kromě prodejních informací je doplněn o příbalový leták a klinické studie. Pro účely této prezentace byly námi zhotoveny také fotografické podklady. Prezentace je neveřejná a je dostupná pracovníkům společnosti a jejich partnerům.

 • He Jinwei & T.Cisarovsky

  Exhibition catalogue introducing the latest works of He Jinwei, a prominent Chinese painter, and a series of paintings from 2011-2012 by Czech artist Tomáš Císařovský. Published on the occasion of the exhibition STEP BACK AND YOU’RE CLOSER, organised by the Moravian Gallery in Brno in 2013.

  Catalogue is available for Apple iPad, Apple iPhone

 • Tenerife Golf Catalogue

  "Tenerife Golf Guide" is dedicated exclusively to golf tourism on the Island of Tenerife (Spain) as an application for the App Store (iPhone and iPad).

  The Guide contains the contact details included on their websites of all the golf courses which are members of Tenerife Golf plus course maps, score cards, active GPS, image gallery, videos and strategic recommendations to play the most oustanding holes at each course. 

  Catalogue is available for Apple iPad, Apple iPhone and OS Android.

 • Czech Spa Resorts

  The first catalogue about Czech spa resorts for iPad. Published in association with Czech Tourist Authority - CzechTourism, a state agency of the Ministry of Regional Development. The first issue of Czech Spa Resorts catalogue presents the most famous spa resorts of the Czech Republic. You can find selected 4* and 5* spa hotels including their spa facilities in an attractive presentation designed just for an iPad. Catalogue is available for Apple iPad, Apple iPhone.
 • ACO - Food Processing Industry

  There is a presentation of ACO technology for Food Processing Industry designed for company`s sales representative. The presentation combines animations, videos and stunning graphics to highlight key marketing messages and technology features.

  You can see a version ACO Kitchen published on Android or an older version ACO Drainage systems for Apple iPad in our IPublishing reader (link is mentioned below) in section "Galery". 

 • Golf guide Canary Islands

  "Golf in Canary Islands-Tosal Golf Guide" is the first guide dedicated exclusively to golf tourism in the Canary Islands (Spain) as an application for the App Store (iPhone and iPad). 
  The Guide contains all the contact data of all the golf courses within its active website, course maps, score cards, active GPS, image gallery, videos and strategic recommendations to play the most remarkable holes of each course. 

  Catalogue is available for Apple iPad, Apple iPhone.

   
 • Photographer`s profile

  Prezentační photobook profesionálního fotografa Aleše Jedounka. Publikace je dostupná pro Apple iPad, iPhone ve čtečce iPublishing (link níže) v sekci "Galerie".

 • Catalog Biennial

  The publication is an official version of printed catalogue of the 25th International Biennial of Graphic Design Brno 2012 published by the Moravian Gallery in Brno. The publication includes exhibits from the Brno Biennial international competition. 
  Catalogue is available for Apple iPad, Apple iPhone.

 • Ročenka cestovního ruchu 2011

  Oficiální publikace Ministerstva pro místní rozvoj ČR o stavu cestovního ruchu v ČR v roce 2011. Statistická data jsou zde prezentovány ve formě interaktivní infografiky.

  An official publication of Ministry for Regional Development about tourism market in Czech Republic in 2011 published in Czech language. English version available in AppStore as "Tourism in 2011" 

 • MEM Magazin 02/12

  MEM Magazine – Playboy pro marketéry – v podobě pro Apple iPad.  Kvalitu textů a grafiky, kterou znáte z tištěné verze, doplňuje v digitální podobě mnoho interaktivních prvků, bonusového grafického materiálu a videí, které v tištěné podobě logicky být nemohou. Výsledkem je digitální magazín, který vás napumpuje tvořivou chutí, odradí od trapnosti a nudy a pobaví originální reklamou a úspěšnými marketingovými triky. Komplexně a hravě.

 • Cestovni ruch 2012

  Ročenka cestovního ruchu Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Vás seznámí s aktivitami, kterým se věnovalo v oblasti cestovního ruchu za rok 2012. Jedná se zejména o statistické informace a trendy cestovního ruchu, aktivity v oblasti koncepční, legislativní a mezinárodní činnosti v cestovním ruchu. 

  Publikace je dostupná pro Apple iPad, iPhone a zařízení s OS Android.

ABOUT US

We are a young company dedicated to the creation of visually attractive content for tablets and smartphones. We produce multimedia publications, presentations, and catalogues.
 
How do we do it?
 
All of our applications are based on three principles:
 
  simplicity as a foundation for intuitive operation
 
  attractive design as a foundation for visual communication
 
  reliability as a foundation for user satisfaction
 
Together with our customers, we BELIEVE
   that the visual aspect is the most effective form of communication,
   that simplicity is an advantage and complexity intimidates,
   that a reliable system is much more valuable than any leading technology that does not work when we need it most.